Sürdürülebilirlik

Dentaş geri dönüşüm kağıt

Doğa Dostu Kalıplanmış Selülozik Ambalaj ile Verimli ve Ekolojik Paketleme Çözümleri

Yumurta sektöründeki kullanılabilirliği ile tanınmış olan kalıplanmış selülozik ambalaj artık birçok farklı uygulamada da kullanılmaktadır.

Geri kazanımla elde edilen kağıttan üretilen bu yenilikçi ürün, teknik özellikleri ve çevre dostu yapısıyla, plastik ve polistiren gibi alternatiflere göre olağanüstü teknik avantajlar bulundurmaktadır.

Sürdürülebilirlik

Dentaş, %100 geri dönüştürülmüş kağıttan yapılan kalıplanmış selülozik ambalajlama çözümlerinin tasarımında ve üretiminde öncüdür.

Çevre Dostu

Uygun maliyetli çözümlerimiz, tedarik zincirinin her halkasında üstün koruma sağlarken, paketleme işçiliğini azaltır ve daha az depolama alanı gerektirir.

Yüksek Koruma

Darbe emici, nem ile kokuyu absorbe edici özellikleriyle birlikte, kırılgan ürünleri üç boyutlu adaptasyonu sayesinde korur.

FSC

Sürdürülebilir Orman Yönetimini Destekliyoruz

Dentaş Fsc Sertifikası

FSC Nedir?

Tesislerimizde, Dünya ormanlarının yönetiminin geliştirilmesi için çalışan FSC® - Forest Stewardship Council® (Orman Yönetim Konseyi) tarafından verilen FSC - CoC Sertifikası ile bulunmaktadır.
FSC Sertifikası (License Code: FSC-C135748), ürünün iyi yönetilmiş ormanlardan ve kontrollü kaynaklardan elde edildiğini göstermektedir.
Böylece Dentaş Kağıt’ ın çevreye ve insana verdiği değer belgelenmiştir.

Viyolün Avantajları

Yalnızca geri dönüştürülmüş kağıtlardan oluşan bu yenilikçi ürün, mekanik özellikleri ve çevre üzerindeki düşük etkisi nedeniyle, plastik ve polistiren gibi alternatiflerine göre olağanüstü teknik özellikler bulundurmaktadır.

Vizyon

“Hayata dokunan en iyi ve sürdürülebilir ürünleri üretmek.”

 

Misyon

“İnsana, inovasyona ve kaliteye değer vererek paydaşlarımıza kalıcı çözümler sunmak.”

İletişim

+90 258 269 2100

Email

info@dentaskagit.com.tr

Satış

sales@dentaskagit.com.tr